O spoločnosti

HSC Industry, spol. s r.o., Trmice

HSC Industry je obchodná a servisná organizácia, ktorá vznikla v roku 1998 prevzatím pôvodnej firmy Hofman Servis Centrum 3M, založenej v roku 1993.

Na trhu veterinárnej medicíny pôsobíme od roku 1995, kedy sme začali dodávať prvé vzduchové vŕtačky veterinárnym chirurgom. V súčasnej dobe sme rozšírili sortiment o implantáty a nástroje pre špeciálnu veterinárnu chirurgiu.

HSC Animal je divízia tejto spoločnosti so zameraním iba na veterinárnu medicínu. Rozvoj trhu si už vyžadoval špecializáciu na tento segment pre skvalitnenie nami ponúkaných služieb.

HSC Industry je materská spoločnosť HSC Medical s.r.o.

Kvalitný značkový servis

HSC Industry nadväzuje na kvalitný značkový servis poskytovaný spoločnosti 3M a vytvára tak vhodnú podporu predaja pre novo vznikajúce obchodné aktivity firmy.

V oblasti predaje zdravotníckej techniky ponúkame sortiment poháňaných inštrumentov – vŕtačky, frézy, píly pre ortopédiu, traumatológiu a neurochirurgiu malých zvierat. Pohonom týchto nástrojov môže byť stlačený vzduch, batéria, elektrina alebo mechanický prevod. Samozrejmosťou je ponuka spotrebného materiálu k týmto inštrumentom – oleje, pílové plátky, vrtáky a frézy.

HSC Industry, spol. s r.o., TrmiceZáručný a pozáručný servis

V servisnej činnosti zaisťujeme záručný a aj pozáručný servis pre 3M a spoločnosť ConMed - Linvatec. Servis poskytujeme i ďalším zmluvným partnerom na ich zdravotnícku techniku. Technická úroveň pracovníkov servisu je zaistená pravidelnými školeniami v zahraničných servisných centrách u výrobcu zdravotníckej techniky.

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Poznámka:

povinné údaje


[ ^ nahoru ^ ]